ISIC PRŮKAZ

ISIC (International Student Identity Card) je jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta a ISIC Školák je jeho variantou pro žáky základní školy. Průkaz vydává světová organizace ISIC Association pod záštitou UNESCO. Všichni držitelé průkazu ISIC Školák mohou využívat stejných výhod jako držitelé průkazu ISIC, a to ve skoro 130 zemích světa.

Průkaz ISIC Školák je možné zakoupit ve škole nebo online.

VÝHODY PRŮKAZU:

• ISIC Školák je akceptován v řadě institucí a ve veřejné dopravě jako potvrzení věku žáka.
  • Na žáka i celou rodinu čeká spousta benefitů po celém světě. ISIC je platný ve skoro 130 zemích a lze jej využít na 130 000 místech. V ČR se držitelé průkazu můžou těšit na tisíce slev.
  • Průkazy, které vydává škola, slouží také jako čipová karta do školních systémů (vstup do budovy, školní jídelna, knihovna).
  • Stažením aplikace Alive App získáš digitální verzi průkazu a všechny výhody ISIC Školák budeš mít stále po ruce.

LOGO

VÍCE INFORMACÍ

ZÁKLADNÍ ŠKOLA T.G.MASARYKA

Sokolovická 260

Komárov u Hořovic

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI ©2020 FAJN group s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.

FACEBOOK INSTAGRAM 725 307 138 PR@ZS-KOMAROV.CZ